ورود اعضاء

   

پسورد خود را فراموش کرده اید؟

به سایت مهندسی ذهن RJ خوش آمدید

مهندسی ذهن RJ

تغییرات شرکت کنندگان در دوره های RJ

تاریخ شروع ایده یابی: دوشنبه ، 1 آبان ، 1396     تاریخ پایان ایده یابی: يكشنبه ، 1 فروردين ، 1400     وضعیت: فعال

نام: الهام سليمي نيا
دوشنبه ، 13 آذر ، 1396
سلام دوستان باتشکر فراوان از استاد بزرگوارجناب دکتر رجایی من در اوج و انتهای یک مساله که طی چندسال باهاش روبرو بودم و شدیدا دچار ناراحتی و افکار منفی و در مرز افسردگی بودم، با مدل "آرجی" آشنا شدم. به طورخلاصه می تونم بگم که بعد از انجام تمرینهای فکری، به گونه ای از افکار مزاحم گذشته رها شدم که نه تنها فکر اتفاقات گذشته مدام مزاحم نمی شود، بلکه حتی وقتی به خواست خودم هم به آنها رجوع می کنم، (مثل الان) به هیچ عنوان حتی ذره ای ناراحتم نمی کند. گاهی به خودم می گویم مگه میشه و حتی برای امتحان سعی می کنم حس آنموقع ها را بگیرم ولی نمی شود :-)
-----------------------------
نام: مرضيه جمالي
سه‌شنبه ، 28 آذر ، 1396
سلام من قبل از اینکه با این دوره ارجی اشنا بشم و شرکت کنم دختری پرخاشگر وعصبانی و بی منطقی بودم یعنی حرف حرف خودم بود وهنگامی که عصبانی میشدم زود از کوره در میرفتم ودچار وسواس فکری بودم یعنی هرچی که به ذهن من میرسید حتما باید یادداشتش میکردم وحتی اعتماد به نفس اینکه از کسی یه سوال کنم هم نداشتم ولی الان خیلی خیلی بهتر شدم واز استاد رجایی واقعا به خاطر تمرین های خوبشان متشکرم.
-----------------------------
نام: ندا محسني
پنج‌شنبه ، 7 دي ، 1396
سلام به همه دوستان عزیز و سپاس از اساتید ارجمندم منم به سهم خودم میخواستم تغییرات محسوسی را که در این مدت با آشنایم با rj رخ داده را عرض کنم . اکر بگم من حدود 180 درجه از لحاظ رفتاری متفاوت شدم دروغ نیست . فردی خودم رو عرض میکنم .که بسیار حساس و زود رنج بود الان یک فرد منظقی و با اراده شده .فردی که توان مواجه با مسائل و مشکلات روز مره رو نداشت بسیار صبور و توانمند شده .و مسئله بارز زندگی من .بزرگ کردن و پیجیده کردن مسائل کوچک روزمره زندگیم بود که همه را آزار میداد . اما الان دیگه اینطور نیست و من همه اینها رو از این دوره ها دارم . دیگر هیچ مسئله ی در زندگی من بزرگ نیست.و براحتی قابل حل میباشد چرا که اهدافم مشخص است.و منتظر اتفاقات خوب همین جا از استاد خوبم جناب دکتر رجایی و همچنین دوست خوبم ویار همیشه همراه جناب دکتر .سرکار خانم دلزنده کمال تشکر را دارم .
-----------------------------

 نام و نام خانوادگی
 پست الکترونیکی  
متن پیام

  برای شرکت در ایده یابی با استفاده از پنل بالا وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید